درباره ما

نسل اول

در سال 1349 داروخانه کیهان بعنوان اولین داروخانه در منطقه گیشا توسط زنده یاد  دکتر جهانگیر امین زاده که از فعالان جامعه داروسازی کشور بودند،  با هدف ارائه خدمات دارویی به مراجعین و بیماران تاسیس گردید.

 دکتر امین زاده همواره خدمت به مردم را رسالت  اصلی این داروخانه دانسته و با همراهی کارکنان متعهد و توانمند خود در این راه گام برداشته اند. بطوریکه پس از گذشت حدود نیم قرن خدمات عاشقانه ایشان به مردم ، جامعه بزرگی از مشتریان وفاداری  است که داروخانه کیهان انتخاب آنان می باشد.

ایشان در زمستان 1370 از میان ما رفتند . یادشان گرامی و راهشان مستدام باد.

 نسل دوم

وصیت ایشان تاکید بر ادامه راه خدمت گذاری به مراجعین و بیماران بود . از اینرو دکتر میترا امین زاده این مسئولیت را برعهده گرفتند و نسبت به توسعه خدمات اقدام نمودند، که در این خصوص می توان به ارائه : داروهای کمیاب و  تخصصی - فروش لوازم آرایشی، بهداشتی -محصولات مراقبت از پوست ، مو ، ناخن و زیبایی-  تجهیزات پزشکی -  ارتوپدی- مکمل های غذایی،  رژیمی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت ، اشاره نمود.

از جمله اقدامات شاخص نسل دوم داروخانه :

 تمرکز بر "ارائه مشاوره های داوریی (بصورت حضوری و غیرحضوری) و اهمیت آن در سلامت بیماران و مراجعین " می باشد، که توسط داروسازان مجرب انجام می گردد.

ساخت داروهای ترکیبی  با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت و  با حدود نیم قرن تجربه می باشد.

 دارا بودن نمایندگی از شرکت های معتبر محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد.

 دستاوردهای نسل دوم

کسب عنوان داروخانه منتخب توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران

کسب عنوان یکی از داروخانه های منتخب برای ارائه داروهای شیمی درمانی و داروهای خاص و تک نسخه ای توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران

یکی از موسسین منتخب جامعه داروسازی کشور در سال 90 توسط انجمن داروسازان ایران

اخذ گواهینامه اهتمام به کیفیت از جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران

 

 نسل سوم

دکتر سهیل حدادزادگان فرزند خانم دکتر میترا امین زاده درکنار نسل دوم  قدم به راه پدربزرگ خود زنده یاد دکتر جهانگیر امین زاده نهادند در مهر ماه سال 1397 سایت تخصصی داروخانه کیهان با نام www.keyhanpharma.com  به مدیریت ایشان تاسیس گردید .

.

 امروز با تمامی اهتمام در مسیر  ارتقا سلامت جامعه همراه  بیماران و مراجعین خواهیم بود.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password